Feromony – test

Porównanie feromonów – nagie fakty

Dlaczego uwierzyłem w działanie feromonów? Przekonały mnie do tego wiarygodne opinie, oparte na autentycznym testowaniu feromonów. Tylko jeden sposób pozwoli stwierdzić Ci, jakie są najskuteczniejsze feromony – test. Zanim jednak zaczniesz testować na sobie polecam Ci zapoznać się z testami i opiniami zamieszczonymi poniżej.

 

Feromony – test 1

Próba, którą mogły przejść tylko niezawodne feromony. Zobacz, jak feromony działają na kobiety:

 

 

Feromony – test 2

Jeden z moich ulubionych eksperymentów to TEST ZAPACHOWY. Jest bardzo przekonujący – jakby to ujął sędzia – stanowi materialny dowód w sprawie. Gdyby feromony były odbierane tylko za pomocą węchu, każdemu pachniałyby podobnie. Komuś zapach podobałby się bardziej, innemu mniej, ale dla każdego byłby to ZAPACH. Tymczasem MĘSKIE feromony facetom śmierdzą okrutnie, zaś kobietom pachną uwodzicielsko. Czyż nie jest to dowód, że feromony działają na podświadomość? Oczywiście, że jest.

 

Feromony – test 3

Jako naczelnego testera feromonów przedstawiam… siebie samego 😀 Jestem żywym dowodem na działanie feromonów. Feromony dla mnie to coś więcej niż zachcianka. Wiem, że ich sekretny wpływ na innych ludzi nie raz ułatwił mi trudne przeprawy z innymi, a do tego zwiększył ilość moich przychylnych mi koleżanek o jakieś 40% :) Traktuję feromony jak przydatne narzędzie, więc pilnie badam każdy nowy produkt, sprawdzam, czy efekt jest wart mojej kasy.

Żeby przekonać się, czy feromony działają na początku przeprowadziłem PROSTY I PRZYJEMNY test. Przez kilka weekendów z rzędu regularnie odwiedzałem kluby i zagadywałem obce kobiety (żeby było trudniej, wybierałem te ładniejsze). Przyjąłem następującą zasadę: jeden dzień w weekendzie szedłem z feromonami, drugi bez. Zobaczyłem ZDECYDOWANĄ RÓŻNICĘ. Kiedy miałem na sobie feromony, kobiety już po kilku chwilach stawały się otwarte, chętniej słuchały i częściej się śmiały. Od tamtej pory stosuję feromony, nie tylko do uwodzenia.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *