Czym są feromony?

Androstenol, Androstenon, Androstadienon – to najważniejsze męskie feromony. Piszę o tym, ponieważ coraz więcej osób szuka bardziej zaawansowanych wiadomości na temat feromonów. Nie zadowala ich samo stwierdzenie, że takie związki chemiczne istnieją i wdzierają się w podświadomość kobiety, podniecając je niby pośladki Mela Gibsona, gdy był jeszcze młodym byczkiem. Jeśli też chcesz wiedzieć, jak to właściwie działa to poniżej kilka słów wyjaśniających.

Napiszę o tych najważniejszych feromonach, które najczęściej są dodawane do produktów. Po kolei:

  1. Androstenol: to jest ten feromon, który rozpogadza każdą kobietę. Sprawia, że staje się bardziej ufna, zachęcona do ciebie. Nabiera ochoty na zwierzenia i bliskość. Na tym feromonie oparte są takie produkty jak np. BTB, czyli tzw. feromony socjalne. Nie należy lekceważyć mocy Androstenolu w uwodzeniu. Jeśli ma coś wyjść między tobą a kobietą, to musi między wami pojawić się zaufanie. Ona musi poczuć się przy tobie bezpiecznie i komfortowo, żeby przestać główkować, czy aby nie wywiniesz jej jakiegoś paskudnego numeru. Dzięki Androstenolowi przeskakujecie te obawy, a ona skupia się na przyjemnościach.

  2. Androstadienon: gdyby ze wszystkich feromonów miał na świecie zostać tylko jeden, to niech tym feromonem będzie Androstadienon. Bo to właśnie Androstadienon ma takie działanie, które na ogół kojarzy się z feromonami. Działa tylko na kobiety. Pobudza je seksualnie. Można nawet powiedzieć, że odbiera im trochę rozumu, a pozwala dojść do głosu żądzom, bo przecież kobiety też takie żądze mają, tyle, że na co dzień ukrywają je starannie pod płaszczykiem niedostępności. Opór przychodzi im trudniej, gdy masz na sobie Androstadienon. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby puściły im hamulce.

  3. Androstenon: i na koniec feromon samca-alfa. Nazwałbym go takim pośrednim, między socjalnym a afrodyzjakiem. Z jednej strony ustawia innych facetów, sprawia, że traktują cię z respektem, szanują twoje opinie i podświadomie widzą w tobie swojego wodza. Za to na kobiety działa podniecająco. Bo czy władza i siła podnieca kobiety? No chyba nie muszę tutaj tego potwierdzać, ani udowadniać. Androstenon dodaje mocy innym feromonom, dlatego znajdziesz go często w mieszaninach z Androstenolem albo Androstadienonem.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoja Ocena